شرکت ویرا طب تجهیز در سال 1392 تأسیس گردید و تاکنون فعالیت خود را در زمینۀ تولید دستگاه های آزمایشگاهی تشخیص طبی ادامه داده است .
این شرکت از پیشروترین تولیدکنندگان دستگاههای آزمایشگاهی High Tech در سطح کشور می باشد.

اشتغال زایی ، جلوگیری از خروج ارز و تجهیز مراکز بهداشتی ، درمانی و تشخیصی کشور  با استفاده از نیرو های زبده و با انگیزه داخلی و همچنین همکاری با دانشگاه های محترم کشور از اهداف اصلی شرکت میباشند  امید به آن است که بتوانیم با تولید محصولات با کیفیت، جامعه آزمایشگاهی را از وابستگی به واردات و تامین دستگاه ها از منابع خارجی رها نموده و برای همیشه مسئله نبود پشتیبانی و خدمت رسانی  به موقع را برطرف نماییم .

شرکت افتخار خدمت رسانی و همکاری با دانشگاه های سراسر کشور، مؤسسات پژوهشی،مراکز تحقیقاتی ، داروسازی ، واکسن سازی  و آزمایشگاه ها و بیمارستان های خصوصی و دولتی را دارد.

حمایت صمیمانه تمامی مسئولین محترم دانشگاه ها و آزمایشگاه ها، نشانگر کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش به موقع و در خور شان والای ایشان میباشد .  محصولات و خدمات شرکت دلیل اصلی رشد و ارتقاء و رمز موفقیت شرکت ویرا طب تجهیز میباشد .

شرکت با رعایت بالاترین سطح از استانداردها و به کارگیری حرفه ای ترین تکنیک ها و نیرو ها به صورت اختصاصی به تولید تجهیزات الایزا (Elisa ) می پردازد .

ارزش محوری فعالیت ویرا طب تجهیز این است که جزو تولیدکننده های  برتر کشور باشیم
و هچنین  نسبت خانواده بزرگ تشخیصی و درمانی ایران عزیز  مسئول هستیم.
و در نهایت سعی بر آن است که سهمی  در راستای ارتقاء سطح نظام سلامت ایران عزیزمان باشیم.

فهرست