طراحی

در پروسه تولید هر محصولی ، اولین و مهمترین بخش آن قسمت طراحی محصول میباشد، خصوصا تجهیزات آزمایشگاهی تشخیصی ، بدین منظور شرکت ویرا طب با بکارگیری نیروهای کار آزموده و با استفاده از فناوری ها و نرم افزار های روز ،کلیه امور طراحی سیستم های الایزا را به انجام میرساند .

 طراحی سیستمهای شستشو (Washing systems)

 طراحی سیستم های فوتومتریک الایزا

 طراحی سیستم های با مشخصات خاص (OEM) جهت مراکز تحقیقاتی ، پژوهشی و شرکتها

تولید

تجهیزات آزمایشگاهی ، به خصوص تجهیزات تشخیص طبی که مستقیما با سلامت انسان و حیوانات در ارتباط هستند، دارای حساسیت ها و استانداردهای بسیار بالایی هستند که باید به گونه ای تولید شوند که خطا ها در تجهیز حد اقل باشد. شرکت ویرا طب با استفاده از بهترین مواد اولیه (مواد خام) و با بهره گیری از ماشین آلات و همچنین تجهیزات ابزار دقیق و نیز تولید تحت نظر اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت ، سعی بر آن دارد که کیفیت بالای تجهیزات تولید ایران را همسان و هم رده کیفیت تجهیزات وارداتی نماید ، زیرا که این اقدام از طرفی موجب اطمینان خاطر مصرف کنندگان جهت خدمات پس از فروش و پشتیبانی میشود و از سوی دیگر موجب رشد اقتصادی کشور میگردد.

تعمیرات و کالیبراسیون

کالیبراسیون (کالیبره شدن) تجهیزات آزمایشگاهی عملی غیر قابل چشم پوشی ، لازم و ضروری میباشد به این صورت که تجهیزات آزمایشگاهی تشخیصی میبایست هر 6 ماه تا نهایتا 1 سال یکبار کالیبره شوند. بدین منظور شرکت ویرا طب با استفاده از ابزار دقیق کالبره شده تحت نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت ، کالیبراسیون تجهیزات الایزا را به صورت تخصصی انجام میدهد . و همچنین در راستای رضایتمندی و عدم نیاز به نیروهای خارجی، شرکت تعمیرات تخصصی سیستمهای الایزا را نیز انجام میدهد.

فهرست